Projekt "Pani Róża"

O projekcie

Szpitalne sale, pokoje wypełnione fotografiami najbliższych, jadalnia, w której codziennie zasiada do posiłków kilkadziesiąt starszych osób, kaplica, hol hospicjum, jednoosobowe mieszkania Seniorów – właśnie do tych miejsc docieramy z kwiatami, które jeszcze nie tak dawno zdobiły stoły nowożeńców i gości. W innych przestrzeniach, zupełnie bez powodu, jako życzliwy podarunek ślubne kwiaty zyskują swe drugie życie.

Zapraszamy Was do tej pięknej i szlachetnej inicjatywy, która niesie radość, uśmiech i nadzieję.

Na czym polega projekt?

„Pani Róża” to wyjątkowa propozycja dla wszystkich, którzy pragną podzielić się swoim szczęściem przy okazji ślubu. Istotą akcji jest przekazanie ślubnych kwiatów i dekoracji dla pacjentów szpitali, hospicjów, domów opieki. Słowem do wszystkich tych miejsc, w których często brakuje radości. Wierzymy, że ten prosty gest może przynieść wiele niespodziewanego dobra, a Wam da szansę okazania życzliwości i miłości, którą świętujecie.

Jak przekazać kwiaty?

Kwiaty ślubne są Waszą własnością, dlatego możecie podarować je osobiście lub powierzyć nam to wyjątkowe zadanie. Zazwyczaj wybieramy ośrodek (szpital /dom opieki/ hospicjum) najbliżej miejsca Waszej uroczystości, tak, by dekoracje dotarły do jego mieszkańców w możliwie najkrótszym czasie. Szczegóły organizacyjne ustalamy przy okazji osobistego spotkania a dostarczenie kwiatów odbywa się w dniu demontażu dekoracji, zazwyczaj w dniu następującym po uroczystości.
ul. Wielopole 22, Kraków